Kāpēc izvēlēties Google serverus?

Esi uz tās pašas bāzes, kura spēj milisekundē atrast miljardu meklēšanas rezultātu, apstrādāt sešus miljardus stundu YouTube video mēnesī un piedāvāt vietu 425 miljoniem Gmail lietotāju

Kombinē pakalpojumus

Kombinē pakalpojumus

Centralizēta pārvaldība. Fiksētas ietilpības pamatatmiņas apgabali. NoSQL datu bāzu sistēmas. MySQL datu bāzu sistēmas. Lielu apjomu datu apstrāde. Cloud platformā ir viss nepieciešamais Jūsu aplikācijas uzlabošanai.

Fokusējies uz savu produktu

Fokusējies uz savu produktu

Strauja attīstība un savu aplikāciju izvietošana bez uztraukšanās par sistēmas administrāciju. Google pārvalda tavu aplikāciju, datu bāzi un datu uzglabāšanas serverus

Izpildījums uz kuru var paļauties

Izpildījums uz kuru var paļauties

Gaidīšanas laikā katra milisekunde ir no svara. Google’ s datu bāze dos jums uzticamu procesoru, sistēmas atmiņu un tās pastāvīgu sniegumu. Mūsu tīkls un pagaidu datu glabātuves serveri sniedz pieprasīto informāciju jūsu klientiem nekavējoties.

Maksā tikai par patērēto!

Maksā tikai par patērēto!

Platformā “Cloud” izvietotās aplikācijas automātiski spēj noteikt mājaslapas radīto slodzi. Tā var tikt galā gan ar neizmērojamu apmeklētāju pieplūdumu, gan fiksēt brīžus, kad noslogojums nav sevišķi liels. Jums būs jāmaksā tikai par patērēto!

Google drošība

Google drošība

Jūsu datus aizsargās vairāk kā 500 labākie IT speciālisti. Platforma „Cloud” atbilst augstākajai sertifikācijai, piemēram, ISO 27001, SOC 2/3, and PCI DSS 3.0.

Saņem atbalstu

Saņem atbalstu

Kopā ar lietotājiem visā pasaulē, partneriem ekosistēmā un augstākās kvalitātes paketēm, Google piedāvā plaša profila resursus, lai palīdzētu uzsākt un attīstīties.

Google ir izveidojusi visaptverošu Cloud platformu ar skaidru uzsvaru uz vislabāko veiktspēju, apjomu un elastību. Google mākoņa pakalpojumi ir paredzēti, lai ļautu izstrādātājiem lieliem un maziem, lai izveidotu plašu amazing pieteikumus viegli izmantot instrumentus, kas izmantotu milzīgo globālo spēku Google infrastruktūru. Vienkārši ar vislielāko tehnoloģijas, tomēr, Google cenšas būt līderis izveido stingras cenu darbības kritēriju nozarei.

Google mākonis skaitļošanas bija iegūt pēc pieprasījuma pieeju augstas kvalitātes skaitļošanas jaudu bez kapitāla izdevumi, bez saistībām, un par zemākām izmaksām, nekā veidojot savu uz premisu risinājumu. Tomēr cenu mūsu nozarē ne vienmēr sekoja šai tendencei. Google ietaupa jums galvassāpes sarežģītas finanšu plānošanu un palīdz izvairīties no bloķēšanas-in. Mēs domājam, ka ir labs visiem izstrādātājiem un labs pieteikumiem, ko tās vēlas veidot. Šī iemesla dēļ, mēs esam pionieris vairākus jauninājumus, kas cenu, ieskaitot ilgstoša lietojuma Atlaides - pirmais mūsu rūpniecībai - un Sub-stundu rēķinu.

Pieejamu pēc pieprasījuma Cenas un apņemšanās Mūra likuma

Tā Cloud computing kļuva plaši pieejami, valsts mākonis cenas ir kritušās par 6-8% gadā. Lai gan tas var šķist nozīmīgs abstrakti, ja jūs uzskatāt, lielākos tendences compute cenu pēdējo vairākus gadu desmitus, mēs nedomājam, 6% -8% nāk tuvu atspoguļo patieso ekonomiku skaitļošanas. Tajā pašā laika periodā, pamatā aparatūra ir samazinājies par 20-30% gadā - pēc Mūra likuma. Lai Public Cloud, lai būtu patiess aizstāt mantojums telpas bāzes modeli, mēs domājam cenu, ir precīzāk atspoguļotu šos ietaupījumus. Tā, piemēram, Google ieviesa cenu noteikšanas modeli, kas būs ciešāk sekot tendencēm Mūra likuma. Un papildus šiem lejupejoša tendence, Google arī ieviesa virkni pasākumu, lai palīdzētu optimizēt savu cenu ap to, kā mūsu klienti izmanto Skaitļošanas, uzglabāšanas un datu bāzes resursus